7. svibnja 2026.

OŠ Rapska osvojila je 3.mjesto na nogometnom turniru Prvenstva grada Zagreba

OŠ Rapska osvojila je 3.mjesto na nogometnom turniru Prvenstva grada Zagreba na igralištu NK Špansko.

Za školu su nastupili: Mila Mihić , Lea Seđak, Mia Špiček, Irinea Kovač, Tena Koški, Viktorija Frušti, Laura Zeko, Marta Čuljat, Glorija Knežević, Eva Bešlić, Sharon Margić, Naomi Margić, Rita Selmani, Vilma Kuzma
Čestitamo!
Mentor/voditelj Marjan Marangunić, prof.kineziologjje
Skip to content